1. به مهدیه میگم موهاتو چتری زدی شبیه ایناروس شدی.

میگه ایناروس کیه؟

میگم همونکه تو سریال حضرت سلیمان بود.

میگه حضرت یوسف :/ 

از این به بعد ایناروس صداش میکنم :))) بعد قرار شده اونم بگه بله سرورم؟ :))) بعد من بگم خواب دیدم هفت سال خشکسالیه هفت سال فراوانی. بعد زلیخا پیرهنمو پاره کنه برم زندان :))

عکس من و مهدیه

2. اقااااااا امروز مارمولک اومد تو کلاسمون ^~^ همه بچه ها رفته بودن رو نیمکتا :))) دبیر حسابانه هم خیلی قهرمانانه برش داشت بردش بیرون خیلی جنتلمنانه :))

3. رد دادم امروز. خب چرا تا ساعت 4 باید مدرسه باشیم؟ :( مو طلایی ازم پرسید سوال چندو داره حل میکنه؟ من گفتم سه و ده دیقه :/ مو طلایی هم تشنج کرد :)))

کیبورد گوشیم به جا مو طلایی هی "موز طلایی" رو پیشنهاد میکنه :))))

4. دوتا از بچه ها بهم گیر داده بودن معیارات چیه؟

منم گفتم یارو کارخونه پفیلاسازی داشته باشه. بعد چند ثانیه به هم خیره شدن بعد تشنج کردن :)))

بعد مثکه جریان این بوده که از دوست دختر یکی بدشون میومده و میخواستن بپروننش و میخواستن ببینن پسره با معیارای کی سازگاره. منم با جمله "باید کارخونه پفیلاسازی داشته باشه" تمام آرمان ها و اهدافشون رو نابود کردم. خب چیه پفیلا نمیتونه معیار باشه؟ -_______________- 

بعد رفتن برام پفیلا خریدن، دیدن ادرس کارخونه ش مشهده. بهم گفتن مشهد میری؟ 

خلاصه که تا فردا وقت دارم راجب اینکه با رئیس کارخونه پفیلا سازی مشهد ازدباج کنم یا نه فکر کنم. هولم نکنین فقط :)))

در پیِ ویران شدنی آنی ام...

اندر مصائب اولین گزینه دو..

آمده ام بلکه نگاهم کنی، عاشق آن لحظه ی طوفانی ام...

رو ,طلایی ,کارخونه ,هم ,مو ,پفیلا ,مو طلایی ,پفیلاسازی داشته ,داشته باشه ,هفت سال ,بچه ها ,کارخونه پفیلاسازی داشته

مشخصات

تبلیغات

آخرین ارسال ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

طراحی سایت، سئو، تبلیغات در گوگل zZSadBoyZz کلینیک زخم در ارومیه فیلم برای ایران آموزشگاه عفت و معراج خوی یک مترجم کسب درامد از اینترنت عینکی خنده رو ماشین جوجه کشی خوش تیپ